جهت رزرو تبلیغ کسب و کار شما در این وب سایت، کلیک کنید. رزرو تبلیغ

رزرو تبلیغ
ورود به سایت آرزوکن
نام کاربری
 
گذرواژه
 
نحوه ی کار با وبسایت آرزو کن arezukon.ir
بخش اول 
نحوه ی کار با وبسایت آرزوکن به نشانی arezukon.ir بدین صورت است که همه میتوانید در سایت، آرزوی خود را بنویسید و این آرزو در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت و شاید دعای کسی ، موجب برآورده شدن آرزوی شما شد.
 
ابتدا باید در سایت عضو شوید . در صورتی که قبلا عضو نشده اید ابتدا ثبت نام کنید ، فرم ثبت نام در سایت در این آدرس است
 
فرم ثبت نام در سایت بدین شکل است :
 
 نام کاربری و گذرواژه(پسورد) در فرم ثبت نام اجباری است و باید آنرا پر کنید.این نام کاربری نامی است که منحصر به فرد است و بعد از ثبت نام همیشه برای شما خواهد بود و فرد دیگری چنین نامی را نمیتواند بگیرد(ترجیحا یک کلمه ی انگلیسی یا فینگلیشی برای نام کاربری خود انتخاب کنید)
.گذرواژه را هم دو دفعه مثل هم وارد کنید و در ذهن بسپارید.
 
توجه کنید : نام و نام خانوادگی که در فرم ثبت نام از شما پرسیده شده،نامی است که درکنار آرزوها و نظراتتان نوشته می شود. 
 
بعد از ثبت نام در سایت  
 
در صفحه ی نخست و برخی دیگر از صفحات سایت ، فرمی وجود دارد که شما میتوانید با پرکردن این فرم آرزوی خود را ارسال کنید .
فرم مربوطه به این شکل است :
 
در فیلد اول متن آرزوی خود را واردکنید .سعی کنید چند آرزو را یکدفعه و یکباره وارد نکنید  تا هم خوانا تر باشد و هم در دسته ی خاصی قرار بگیرد.شما می توانید یک عکس هم برای آرزوی خودقرار بدهید.این تصویر اجباری نیست و می توانید عکسی انتخاب نکنید.
 
در انتها گزینه ای وجود دارد که به صورت پیش فرض فعال است و فعال بودن آن بدین معناست که نامی که در ثبت نام در سایت برای خود نوشته اید در کنار آرزوی شما نشان داده شود.اگر این گزینه را غیر فعال کنید ، نام شما در کنار آرزویتان نشان داده نخواهد شد.
بعد از پرکردن فیلدهای لازم،با زدن دکمه ی ارسال آرزو ، آرزوی خود را در سایت ثبت کنید . آرزوی شما بعد از تایید ما، در  سایت نمایش داده خواهد شد.
 
 
بخش دوم
بعد از ارسال آرزو و تایید آرزوی شما توسط مدیریت ، آرزوی شما بدین صورت دربخش جدیدترین آرزوهای سایت نمایش داده می شود. .
 در بالای این هرآرزو،طبق تصویر بالا،تاریخ و زمان ثبت آرزو نمایش داده شده و همینطور نام فردی که آرزو را نوشته ،نمایش داده می شود.
در وسط تصویر،بخش اول آرزو را مشاهده میکنید .با زدن گزینه ی "برای مشاهده ادامه مطلب و نظرات کاربران کلیک کنید..." شما به صفحه ای خواهید رفت که متن کامل این آرزو را مشاهده خواهید کرد.
 در زیر هر آرزو سه گزینه وجود دارد.تصویر انگشت به طرف بالا (سبزرنگ) نشان از تعداد رای های مثبتی است که کاربران سایت آرزو کن به این آرزو داده اند.تصویر دومی به رنگ قرمز، تعداد رای های منفی است که این آرزو از کاربران سایت گرفته،وشکل سوم که به شکل چشم است،تعداد دفعاتی است که این آرزو به صورت کامل مشاهده شده است.
 
با زدن گزینه ادامه مطلب به صفحه ی به مانند شکل زیر خواهیم رفت :
 
 
در این صفحه متن کامل آرزو نمایش داده می شود.دربالا سمت راست مشخصات آرزوکننده و بالا سمت چپ نشان میدهد که این آرزو برآورده شده یا نه.تنها خود آرزو دهنده میتواند مشخص کند که آرزویش برآورده شده یا نه.که در بخش سوم آموزش نشان داده خواهد شد.
در زیر متن آرزو دو دکمه وجود دارد ، به رنگهای آبی و قرمز . رنگ آبی به معنای دادن رای مثبت به این آرزو است ودکمه ی با رنگ قرمز ،رای منفی را به این آرزو خواهد داد.
 
توجه کنید : هر کاربر به هر آرزو تنها و تنها یک بار میتواند رای بدهد 
 
در زیر این دو کلید،کلید واژه های هر آرزو نمایش داده می شود.که با زدن روی هر کدام،به صفحه ای خواهید رفت که لیست آرزوهایی که این کلیدواژه را دارند نمایش داده شود .
در بخش زیرین نیز شما پیام هایی که برای این آرزو داده شده را مشاهده می کنید و همینطور میتوانید نظری را برای این آرزو ثبت کنید.
در فیلد اول نظر خود را وارد میکنید . گزینه ای وجود دارد که آیا می خواهید این نظر را تنها صاحب آرزو بخواند  یا نه .در صورتی که تیک این گزینه را بزنید ، این نظر را فقط شخصی که آرزو را داشته می خواند و بصورت خصوصی برای او نوشته خواهد شد.در غیر این صورت نظر شما به همه ی کاربران نمایش داده خواهد شد.
 
منتظر بخش سوم آموزش باشید... 
 
 
درصورتی که سوالی مدنظرتان بود با ما در میان بگذارید
آرزوی خود را بنویسید
ابتدا در سایت عضو شده یا لاگین کرده و سپس در همین بخش ، برای ارسال آرزو اقدام کنید

کلیه حقوق مادی و معنوی ، متعلق به وبسایت رسمی آرزوهای مردم ایران زمین ، آرزوکن می باشد .